محل تبلیغات شما

وادی ها قوانینی هستند که راه و روشزندگی کردن را به انسان می اموزد اگر طبق این قوانین حرکت کند می تواند به جال خوشبرسددر واقع وادی ها چراغ راه هستند ومسیر را نمایان میکنند.

وادی یازدهم گفته می شود که قدرت مطلق تنها به انسان اختیار داده است  وتمامی مخلوقات فاقدان هستند و اختیارمحترم شمردهشده است .

نیروهای منفی و اهریمن فقط با الهام و القاء می توانند اختیار انسانرا تحتکنترل خود قرار دهند و انسان را از مسیر خارج کند .

و انسان دو ویزگی دارد یکی خوبی و دیگری بدی   انسان بهعلت جهل و نادانی  وارد ضد ار زش ها می شود .

اختیارش تحت نیروهای اهریمنی و مخرب قرار می گیرد. وبرای خارج شدن ازاین مشکلات و تاریکیها باید به ریسمان الهی چنگ بزنیم وبه او پناه ببریم که انقوانبن الهی است که مورد قبول همه انسان ها و خرد جهانی است .

با اجرای این قوانین از ظلمت به سمت نور و روشنایی خرکت میکندواباجرای قوانین توسط انسان ها شرایطی بوجود می اید که در بهترین حالت به زندگیخود ادامه بدهد.

و با اجرای قوانین مسیر را درست حرکت می کند و تغییر جایگاه میدهداین تغییر جایگاه می تواند در جهت منفی یا مثبت باشد

انسان برای اینکه به چشمهجوشان و سپس به رود خروشان تبدیل شود یعنیبه هدف برسد نیاز به منابع صحیح در جهت کسب دانایی و انرژی لازم برای حرکت در مسیردرست را دارد.

به همین علت انسان را به چشمه جوشان تشبیه می کند. بایستی بستر مناسببرای به وجود امدن چشمه مهیا شود کوه ها تامین کننده اب مورد نیاز هستند

انسان هم باید بستری با کسب اطلاعات و رسیدن به دانایی مهیا میکندودر مسیر قرار می گیرد.

بستر راکنگره برایم فراهم کرده حالا من باید منابع اطلاعات خودرا بالا ببرم و مثل چشمه ای جوشش دارد حرکت کنم جلسات را مدام بیایم سی دی گوش کنم اموزش بگیرم و با اموزش وجهان بینی حدمت کنم

تغییر جایگاه کوچک باعت می شود من تغییر جایگاه بدهم الان سفر اولیهستم یازده ماه سفر می کنم وارد سفر دوم می شوم .

وبرای تغییر جایگاه نیاز به انرژی دارم و با خدمت کردن تغییر جایگاهمی دهم . و به هدفم که رهایی هست موقع هست که من سفر اولی که همانند چشمه جوشان هستم با حرکت میتوانم به بحر و اقیانوس برسم .      

ارسال مطلب؛  همسفر فریبا کمکراهنمای لژیون یکم    

تجربه استفاده از D.sap

یازدهمین جلسه از دور چهاردهم با استادی خانم زهرا

روش حل مشکلات، دلنوشته همسفر مریم

انسان ,  ,جایگاه ,تغییر ,ها ,کند ,تغییر جایگاه ,و با ,می شود ,انسان را ,جایگاه می

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

noorolghaem mukperclickcos میثاق پرینت phowehsfurlams lersstipenad بابیک Carol's life فروشگاه کیوسک EshghekhasS nforsanpadi