محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

چیزی که برای من مهم و مسئله ساز بوده و در روابط با انسانهادرگیرش بودم این بود که چگونه با انسانها ارتباط برقرار کنم. ارتباط با انسانها کلیدزندگی و سعادت آدم است. وقتی به دوران گذشته نگاه می کنم می بینم زمانی که همه چیزروبراه بوده و وضعیت خوبی داشتم زمانی بوده که خوب می توانستم با انسانها بجوشم و باآدمها خوب ارتباط برقرار کنم و با آنها راحت باشم ولی زمانی که اوضاع خراب و بد بودارتباط من هم با انسانها سخت بود و مجبور بودم جایی که می روم جمع را تحمل کنم و طوریصحبت کنم که افراد را راضی کنم و مجبور بودم خودم را در فشار و عذاب قرار دهم تا درآن جمع حضور داشته باشم و همه چیز با خیر و خوشی تمام شود و این باعث ناراحتی و عذابزیادی بود. در این حالت معمولا انسان ترجیح می دهد از ارتباط با دیگر انسانها پرهیزکند چون ارتباط با دیگران هزینه دارد و باید آن هزینه را پرداخت کرد. امروزه ارتباطانسانها به نسبت قبل کمتر شده و این به این دلیل است که هزینه ارتباط ها بالا رفتهاست.

تجربه استفاده از D.sap

یازدهمین جلسه از دور چهاردهم با استادی خانم زهرا

روش حل مشکلات، دلنوشته همسفر مریم

ارتباط ,انسانها ,کنم ,بوده ,زمانی ,هزینه ,با انسانها ,ارتباط با ,کنم و ,برقرار کنم ,ارتباط برقرار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Elsie's blog Jaime's life گلچین مطالب وب یک مجله خبری پر از خبرهای شاد و دوست داشتنی ... راز دل من Connie's collection دعانویسی و سركتاب و احضار ⊱⊹Seurat⊹⊰ John's info